КОМЕНТАР ЛІДЕРА ЄСПУ ЩОДО ОПРИЛЮДНЕНОГО ЗВІТУ КОМПАНІЇ Stratfor | ЄСПУ

КОМЕНТАР ЛІДЕРА ЄСПУ ЩОДО ОПРИЛЮДНЕНОГО ЗВІТУ КОМПАНІЇ Stratfor

Згідно звіту розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, на Донбасі ФСБ активно ліквідує ватажків терористичних угруповань.
Історія свідчить: всерйоз домовлятись з Кремлем – марна справа. Для більшості союзників Російської імперії звичним фіналом є передчасна смерть.
В цій ситуації найбільше дивує легковажність вищого керівництва України.
Сподіватись на те, що нові керовані Москвою очільники терористів забезпечать спокій на окупованих землях, занадто наївно. Нові керівники бойовиків поставлене не для того, щоб забезпечити мир.
Навіть при досягненні короткочасного тактичного успіху, стратегічні втрати будуть колосальними: посилення агресії, дестабілізація внутрішньополітичного життя та, врешті решт, загроза остаточного знищення України як самостійної держави.
Також українським політикам, що зголошуються на домовленості, варто пам’ятати про реальну загрозу власному життю. Навряд чи Кремль заради них відмовиться від звичного способу вирішення питань.
Запорукою успішності України є не підкилимні домовленості з агресором, а працююча економіка, ефективне державне управління та потужна армія.
Прикро, що такі банальні речі треба доносити після двох років московської агресії.