БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ГПУ ДОЗВОЛЯЄ ЗЛОЧИНЦЯМ ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА УНИКАТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ! | ЄСПУ

БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ГПУ ДОЗВОЛЯЄ ЗЛОЧИНЦЯМ ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА УНИКАТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

Юрій Іванющенко, більш відомий як Юра Єнакіївський, віднині «чистий» перед українським правосуддям. Принаймні, це випливає з рішення Солом’янського районного суду міста Києва.

Домогтися подібного рішення адвокату одного з «гаманців» режиму Януковича допомогла бездіяльність Генеральної прокуратури. За рік, що пройшов після початку розслідування, прокуратура не ухвалила жодного процесуального рішення. Так само, суду не було надано жодної доказової бази щодо злочинів Юри Єнакіївського. Саме це дало змогу трактувати розслідування прокуратури, як переслідування та порушення прав громадянина.

Суд своїм рішенням зобов’язує впродовж трьох днів закрити справу. Окремо зазначено, що дана ухвала не підлягає оскарженню.

Відтак, багатомільярдні збитки, що завдано державі одним з основних українських клептоманів, залишаться нерозслідуваними. Винних не покарають.

Вважаємо, що такі дії, є брутальним порушенням принципу справедливості. Тому необхідно негайне проведення повномасштабного реформування прокуратури.

Вимагаємо звільнення посадових осіб, які своєю діяльністю чи бездіяльністю сприяли закриттю кримінальних справ проти колишніх регіоналів. Також необхідно розпочати кримінальні провадження проти цих чиновників на предмет ймовірної корупційної складової у закритті справ проти оточення Януковича.