ФРОНТОВІ НОВИНИ ЗА 19 ЛЮТОГО: ПРОВОКАЦІЯ БОЙОВИКІВ ЯК «ПІДГОТОВКА» ДО МИРНИХ ПЕРЕГОВОРІВ | ЄСПУ

ФРОНТОВІ НОВИНИ ЗА 19 ЛЮТОГО: ПРОВОКАЦІЯ БОЙОВИКІВ ЯК «ПІДГОТОВКА» ДО МИРНИХ ПЕРЕГОВОРІВ

Російський беспілотник

За нашими даними, сьогодні вночі бойовики за допомогою безпілотних літальних апаратів (БПЛА) атакували Тиловий Пункт Управління (ТПУ) 93-ї ОМБР, який знаходиться біля м. Донецьк. Всього ворог задіяв 5 апаратів, які використовували запалювальні бомби.

Завдяки вдалим діям військослужбовців 93-ї ОМБР вдалося уникнути як втрат серед особового складу, так і пошкодження майна ТПУ.

Зрозуміло, що мета цієї атаки, як і всіх інших дій ворога в останні дні, полягає не в досягненні військового успіху, оскільки зараз українська армія здатна дати гідну відсіч будь-яким спробам ворога розширити окуповану територію. Сепаратисти та їх російські поплічники застосовують перевірену тактику підготовки до переговорів щодо мирного врегулювання конфлікту, посилюючи бойові дії перед переговорами та порушуючи умови попередніх домовленостей. В такий спосіб бойовики готують собі поле для маневрів на переговорах.

Для довідки: Тиловий Пункт Управління (ТПУ) – це місце, в якому зосереджені всі ресурси для забезпечення відповідної армійської частини, тобто – склади зброї та боєприпасів, продовольства, паливно-мастильні матеріали та інші ресурси, необхідні для забезпечення частини.

23-24 березня має відбутися зустріч Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі. На 3 березня планується зустріч голів міністерств закордонних справ країн “нормандської четвірки” (Німеччина, Франція, Україна, Росія).