ЗАЯВА ЄСПУ ЩОДО ПРОВАЛЬНОГО ГОЛОСУВАННЯ У ПАРЛАМЕНТІ ПИТАННЯ ВІДСТАВКИ УРЯДУ ЯЦЕНЮКА | ЄСПУ

ЗАЯВА ЄСПУ ЩОДО ПРОВАЛЬНОГО ГОЛОСУВАННЯ У ПАРЛАМЕНТІ ПИТАННЯ ВІДСТАВКИ УРЯДУ ЯЦЕНЮКА

Трикратне падіння курсу національної валюти, майже 70-відсоткова інфляція та «почесне» перше місце Україні у спіску найбідніших країн Європи — це реальні результати двох років урядування Кабміну Яценюка.

На посміховисько перетворився широко розпіарений свого часу проект «Стіна» або «Європейський вал», яким Арсеній Яценюк обіцяв відгородити Україну від північного агресора. Нині голова уряду воліє не згадувати, що з майже 2000 кілометрів сухопутного кордону із Росією «відгородили» аж 72 км сіткою рабицею і ще 230 — протитанковими рвами, витративши на це 400 млн бюджетних гривень.

Досі не розпочала роботу створена урядом на папері Держслужба з питань Криму та Севастополя. Лише днями заявило про плани (!) розробки інформаційної стратегії щодо окупованих територій Донбасу Міністерство інформполітики. І це при тому, що російська пропогандіська машина працює на повну потужність вже давно.

«Реформи», обіцяні цим урядом, звелися до галопуючого підвищення комунальних тарифів, які так і залишилися непрозорими. Чи не єдиним позитивом двох років правління Яценюка стало створення нової поліції. Але каральна сутність української правоохоронної системи залишилася незмінною: кількість виправдовувальних вироків в Україні становить 0,5 %.

Всі ці «досягнення» Кабміну свідчать про одне: в цього уряду немає розуміння головних викликів, що повстали перед Україною, та відповідно — немає й бачення шляхів їх подолання.

«Робота» уряду Яценюка отримала відповідну оцінку суспільства: цілком позитивно її оцінює аж 1% населення. І хоча Арсеній Петрович хвалиться байдужістю до рейтингів, йому все ж таки доведеться рахуватися із думкою громадян.

А думка ця єдина від Сходу до Заходу: цей уряд має піти та надати можливість справжнім патріотам та професіоналам проводити необхідні країні реформи. Часу на зволікання та безглузді піар-акції прем’єра-камікадзе більше немає.

Тому Єдиний Союз Патріотів України висловлює обурення подіями у Верховній Раді 16 лютого, де політичні торги взяли гору над здоровим глуздом. Провал голосування за відставку Кабінету міністрів – це ніщо інше як нахабний обман виборців! Будуючи свій політичний рейтинг на цілком справедливій критиці дій уряду, частина депутатів в той же час надала команді «камікадзе» карт-бланш на щонайменше півроку подальшого знущання над країною!

Однак наші вимоги залишаються незмінними:

Яценюка — у відставку! Україні — уряд реальних змін!