ПОЛЮВАННЯ НА ПАТРІОТІВ ТРИВАЄ: БАРСА ЧЕКАЄ НЕСПРАВЕДЛИВИЙ СУД | ЄСПУ

ПОЛЮВАННЯ НА ПАТРІОТІВ ТРИВАЄ: БАРСА ЧЕКАЄ НЕСПРАВЕДЛИВИЙ СУД

Доброволець Станіслав Корбань, псевдо “Барс”, зараз у тяжкому стані перебуває в лікарні. Нагадаємо, що коли позавчора він повернувся до України з лікування, його намагалися затримати просто в аеропорту. Ми спробували розібратися в цій справі й побачили, що як це буває, коли намагаються “прибрати” незручних патріотів — справа шита білими нитками.

Корбаня звинувачують у тому, що ніби-то у липні 2014 року він угнав автомобіль Міцубісі, разом із ним було шестеро осіб, всі — з автоматичною зброєю.

“Насправді цього всього не було і близько”, – запевнив нас друг Барс. У той час він був командиром розвідки ДУК ПС. Мотався практично по всій лінії фронту: у Мар’їнці, Авдіївці, Кураховому… Кожного дня — нове завдання і нові позиції. Та для наших судів хіба це проблема? Доведуть що завгодно, навіть коли є тверде алібі — скільки подібних прикладів ми маємо серед засуджених патріотів!

Обшуки вдома у Станіслава наші доблесні правоохоронці проводили і раніше, та про звинувачення, які йому зараз висунули, він не знав. Півтора місяці тому він вилетів до Південної Кореї на лікування, випустили його з країни без перешкод. Хоча клопотання видане 22 січня, а отже — за цими паперами мав би вже бути в розшуку.
Щось не клеїться в цій справі навіть на перший погляд. “Ніхто до мене не приходив, дільничний нічого не повідомляв. По прильоту в Бориспіль у мене “засвітився” паспорт, що я в розшуку”, – розповідає Барс.

Ухвалу про те, що він перебуває в розшуку, підписав закритий суд Жовтневого р-на м. Маріуполя.

Зараз друга Барса перевели до однієї з київських лікарень. Охорону зняли — вийшов законний термін перебування під вартою. Він підписав папери, що зобов’язується з’явитися в суді на першу вимогу.

На запитання, як здоров’я, відповідає коротко: “Погано”.

Після контузії він втратив зір, який і далі падає, має гематоми в мозку — зараз перебуває на лікуванні у відділенні нейрохірургії.