Заява ЄСПУ з приводу парламентської кризи в Україні | ЄСПУ

Заява ЄСПУ з приводу парламентської кризи в Україні

Фото з сайту: rbc.ua

Ситуація в країні дійшла до межі: парламент не може визначитися, чи є коаліція, чи її все-таки немає. Народні обранці, замість того щоб працювати на благо країни, торгуються за власні посади і преференції. Переформатування уряду відбувається надто повільно, а головне — не в тому напрямку, який потрібний Україні.

Політичні еліти не втілюють послідовного плану, який би дозволив країні розвиватися конструктивно. Розподілення сил у Верховній Раді зараз не дозволяє сподіватися на його ефективну роботу, а отже — час говорити про позачергові парламентські вибори. Варто законним шляхом оздоровити головний законодавчий орган держави, інакше ситуація вибухне.

Народ не готовий далі терпіти бездарного керування державою, яке призводить лише до підвищення тарифів, що веде до подальшого зубожіння населення. Теперішні управлінці навіть не пропонують відповідних реформ, які б дозволили впоратися з економічною кризою.

У сфері боротьби з корупцією ми також бачимо тотальний саботаж. Найгучніші справи нахабно гальмуються, а тих, хто сміє їх провадити, – піддають репресіям.

ЄСПУ закликає депутатів отямитися і змінити курс, узявши напрямок на оздоровлення парламенту шляхом притоку до нього свіжих сил. Тим більше останнім часом такі сили з’явилися — незалежні, готові працювати, сповнені свіжих ідей реформування та енергії для плідної праці. Інакше ситуація вибухне й призведе до чергового колапсу влади. Ми не можемо цього допустити і змусити знесилений народ з вини влади вчергове вибиратися із самого дна.