ГУР оприлюднило свідчення російської агресіїі | ЄСПУ

Головне управління розвідки оприлюднило свідчення російської агресії та фальсифікування виборів на Донбасі

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький оприлюднив аудіозапис розмови двох російських генералів – Андрія Гурульова та Михайла Зуська. У розмові йдеться про участь російської армії на Донбасі, а також — про фальсифікацію виборів на окупованих територіях.

Оприлюдений сьогодні запис розмови двох російських генералів армії РФ – черговий доказ прямої агресії Росії проти України. Це підтверджує численні свідчення військових про те, що кадрові російські військові беруть участь у бойових діях на Сході України. Ба більше — це пряме свідчення російського керівництва операцією.

Цей запис також дає уявлення про те, як відбувались вибори у так званих ДНР/ЛНР. Про численні фальсифікації і всуціль зімітований характер цих виборів російські військові кажуть прямо. Не було ніякого волевиявлення народу на цих територіях, тільки поставлений руками російських маріонеток фарс.

І хоча більшість українців і так були поінформовані або здогадувались про участь Росії у агресії, та знали ціну тим виборам, проте сьогодні вкрай важливо мати документальні підтвердження. Це має значення для майбутнього Міжнародного трибуналу в Гаазі. Росія повинна постати на ньому відповідачем, ми маємо для цього незаперечні свідчення.

Також цей запис — ще один аргумент проти виборів у так званих ДНР/ЛНР, до яких нас підштовхує міжнародна спільнота. Ми можемо бачити наперед, що вони будуть сфальсифіковані й відбудуться саме так, як це вигідно Росії, країні-агресору, яка таким чином через своїх ставлеників отримає там повну владу.

ЄСПУ закликає поставитися серйозно до цих матеріалів. Ми маємо суворо стежити, щоб влада не “забула” про незручні свідчення. Також це має стати остаточним доказом для тих, хто ще сумнівається у тому, що Росія є безпосереднім ініціатором війни на Донбасі.