Указ № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців термінової служби, терміни проведення чергових закликів і чергові заклики громадян України на термінову військову службу в 2017 році” підписаний | ЄСПУ

Указ № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців термінової служби, терміни проведення чергових закликів і чергові заклики громадян України на термінову військову службу в 2017 році” підписаний

Президент України визначив терміни проведення в поточному році чергових закликів громадян України на термінову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни термінової військової служби. Хто відслужив – додому. А хтось піде служити. Так було заведено ще з дідів-прадідів. Чоловік повинен послужити в армії.

Указ № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців термінової служби, терміни проведення чергових закликів і чергові заклики громадян України на термінову військову службу в 2017 році” підписаний.

А тепер конкретніше, що і до чого. Згідно із законодавством, зі Збройних сил України, інших військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовці будуть звільнені в запас в травні – червні і в жовтні – листопаді 2017 року, а також звільнятимуться в запас в квітні – червні і в жовтні – грудні. .

На військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України, чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, і старше, що не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочення на військову службу, також здійснюватиметься навесні і осінню : квітень – травень і жовтень – листопад 2017 року.

Указ набуває чинності з 1 березня 2017 року, і пункту 2 статті 3 і з 1 вересня цього року.

І  найважливіше. Порошенко запевнив – в АТО ніхто з призовників не піде. Можете батько та матір дихати спокійно. Ваші діти на війну не попадуть. Хоч і весняний призов буде збільшений у півтора рази.