ПЕРША ПЕРЕМОГА АКТИВІСТІВ ЄСПУ В СПРАВІ ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ МЕРУЖА МІРОШНІЧЕНКО («СКІФ»)

0

Вчора, 23.12.2015 р., активістам та правозахисникам з Єдиного Союзу Патріотів України, лідером та засновником якого є відомий бойовий командир Валентин Манько,вдалося зупинити виселення з квартири сім’ї загиблого побратима.


Коротка передісторія:
Меруж Мірошніченко (позивний «Скіф») загинув 12 серпня 2014 р., коли вдень автобус з бійцями ДУК потрапив у засідку на блок-посту під Донецьком на об’їзній трасі поблизу залізничної станції Мандрикине. В нього лишилася вагітна дружина та син. На сьогодні молодшому сину Спартаку 11 місяців.
Як це часто буває в нашій державі, Скіф разом з іншими загиблими побратимами, не був визнаний учасником бойових дій, на що активісти ЄСПУ подали позов до суду та виграли його. Проте чиновники не поспішають виконувати рішення навіть українських судів, і тому наші правозахисники подали позов вже проти держави Україна в особі прем’єр-міністра та міністра соціальної політики.
Але поки цей позов буде розглядатися, треба було вирішити дуже гостру проблему, з якою стикнулася сім’я Скіфа, а саме – банк «Аваль», користуючись ситуацією в державі, вирішив викинути сім’ю загиблого бійця на вулицю, оскільки вони мешкали в квартирі, яку ще до війни Меруж взяв в кредит. На перемовини банк не йшов, і навіть не показував документів ані дружині, ані матері загиблого. Враховуючи їх фінансовий стан та неможливість для дружини працювати через декретну відпустку та двох дітей на руках, ситуація була критичною.


На вчорашній ранок зусиллями банку сім’ю бійця виписали з квартири, а саму квартиру планували виставити на продаж.
Але допомога від активістів ЄСПУ прийшла вчасно: до вечора 23 грудня адвокати, що представляли інтереси сім’ї від ЄСПУ та банк дійшли згоди, і на зараз ситуація наступна:
– Ніхто сім’ю не виселяє;
– Нарахування відсотків по кредиту зупинене;
– Починається реструктуризація кредиту;
– Досягнуто згоди, що при виплаті сім’єю певної суми решту кредиту банк погасить власноруч.
Перемовини з банком тривають.

Напишіть відгук