УЧАСНИКИ АТО СТВОРИЛИ НОВУ ПАРТІЮ: “ЄДИНИЙ СОЮЗ ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ”

0

 

Заступник голови “Правого сектора” Валентин Манько презентував нову політичну партію.

В Україні формується нова політична сила. Про створення “Єдиного Союзу Патріотів України” сьогодні на прес-конференції оголосив заступник глави “Правого сектора” Валентин Манько. Він же і очолить політичну партію, передають “Коментарі”.

За словами Валентина Манька, в партію увійдуть справжні патріоти, люди, у яких немає олігархічних, корупційних і провладних зв’язків. Сама ж політична сила займе опозиційну позицію, але не в існуючому зараз в країні форматі.

Це буде опозиційна сила не тільки до самої влади, а до системи, побудованої на олігархії. У нас опозиційні сили якимсь чином пов’язані з певними олігархами, або ж були створені ними. Тобто певні опозиційні сили, мета яких повалити президента, повалити владу і на їхнє місце просто зайти і також правити, грабувати. Наша політична сила буде складатися з людей, які неодноразово проявили свій патріотизм, своє прагнення до боротьби проти всього цього свавілля, проти корупції, проти олігархії, проти грабунку народу і самої України,
— зауважив Манько.

Глава партії представив своїх соратників, кожен з яких буде відповідати за конкретні напрями діяльності політичної партії.

“У нашій організації зібралися волонтери, військові, добровольці і прості люди, які люблять, цінують Україну і хочуть кращого надійного майбутнього для себе, своїх дітей і самої України. Ми вибрали чіткі напрямки, за якими хочемо рухатися, за якими ми маємо вже певні проекти”, — сказав Манько.

Зокрема курирувати оборонний напрям буде “кіборг” Василь Медведєв. Однією з її завдань буде сприяння професійному навчанню солдатів. Бізнесмен Віктор Квятковський відповідатиме за економічний напрямок, зокрема — просувати нову податкову реформу і боротися за повернення в держвласність стратегічних для держави підприємств.

Владислав Василь стане куратором в цілому політичної діяльності партії, а Олександр Кулешов — соціальної. Останній зокрема займеться питаннями створення центрів реабілітаційної, юридичної
допомоги ветеранам АТО і внутрішньо переміщеним громадянам.

Це те, на чому ми побудуємо нашу політичну діяльність. Це реальні кроки для того, щоб у нашій країні все було добре для всіх,
— підкреслив Манько.

На цей момент зібрано вже всі документи для реєстрації партії в Мін’юсті. Існувати політична партія буде за підтримки бізнесменів малої та середньої ланки.

 

Напишіть відгук