ЛІДЕР ЄСПУ ВАЛЕНТИН МАНЬКО: “МИ МАЄМО ПЕРЕМОГТИ В ЦІЙ ВІЙНІ!”

0

22 січня 2016 року лідер Єдиного Союзу Патріотів України Валентин Манько був гостем програми “Воєнний щоденник” на телеканалі “112”.

Розмова в студії торкнулася передусім активізації бойових дій на фронті, виконання т.зв. “Мінських домовленостей” і пов’язаного з цим тиску на Україну з боку Росії та світового співтовариства.

Він розказав про посилення обстрілів позицій українських військових, в тому числі і з важкого озброєння, зокрема – 82-мм мінометів. Також йшла мова про те, що це означає посилення тиску на Україну з метою змусити нашу країну ухвалити зміни до Конституції щодо “особливого статусу” для окупованих територій. Лідер ЄСПУ зазначив, що:

Я так розумію, що це загострення прямо пов’язано зі змінами до Конституції

На питання, чому Росія заблокувала розширення місії ОБСЄ, він відповів:

В місію ОБСЄ набирають переважно російськомовних, тобто – там дуже багато росіян… Але – там не всі є росіянами. Тому вони заблокували саме розширення, щоб не-росіяни серед місії не змогли побачити, що там насправді відбувається… Російські регулярні війська, вони ж знаходяться на території т.зв. ДНР. Є люди, які можуть про це сказати вголос

Була обговорена і заява Держсекретаря США Джона Керрі, в якій той припустив можливість зняття санкцій з Росії у випадку виконання “Мінських домовленостей”. З цього приводу Валентин Манько заявив:

Ми виступаємо категорично проти цього голосування за зміни до Конституції. Я думаю, що вислухав тільки нашу сторону (яка запевнила США, що зміни будуть проголосовані найближчим часом), він (Керрі) і висловився подібним чином… Ми, добровольці, патріоти, в будь-якому випадку не будемо визнавати ці зміни до Конституції (про особливий статус для окупованих територій), і нас дуже багато.

Головною ж тезою лідера ЄСПУ було, що:

Ці території мають бути дійсно українськими, і ми маємо перемогти в цій війні!

 

Напишіть відгук