МАРОДЕРСТВО РОСІЇ НА ДОНБАСІ. КОМЕНТАР ЛІДЕРА ЄСПУ ВАЛЕНТИНА МАНЬКА

0

За даними Головного управління розвідки, Росія продовжує знищення промислового потенціалу Донбасу, зокрема демонтовано і вивезено в Росію спеціальне обладнання з виготовлення мідного дроту для шахтного обладнання ВАТ “Донбаскабель” (м. Донецьк).

Лідер Єдиного Союзу Патріотів України Валентин Манько вважає, що:

Попри останні гучні заяви російського президента щодо територіальних і майнових претензій на український Донбас, керована ним «гібридна армія» поводиться на захоплених землях як банальний мародер. Продовжується тотальне зниження життєвого рівня людей та системне знищення промисловості.

Про колишню славу індустріального регіону можна забути назавжди. Всі  технологічні підприємства методично розпилюються на металобрухт або вивозяться до Росії. Натомість окуповані регіони остаточно залишаються без робочих місць, виробничого потенціалу та будь-якої надії відновити все це в майбутньому.

Приблизно за такою ж схемою діяв і попередник путінської Росії – Радянський Союз. Саме за часів його існування була розроблена тактика знищення економічного потенціалу контрольованих територій. Як бачимо, від зміни вивіски сутність не змінюється.

Сумнівно, що така тактика зможе призвести до покращення стану економіки самої Росії чи консервації путінського режиму. Тим більше, на тлі тотального зубожіння населення та падіння цін на вуглеводні.

Я далекий від зловтіхи. Але Україна обов’язково поверне всі території, що нині знаходяться під контролем ворога. Навіть якщо ціною цього буде остаточне знищення Росії як держави.

Напишіть відгук