ДЕПУТАТИ ВІДМОВИЛИСЬ ВЗЯТИСЯ ЗА “БЕЗВІЗОВУ ПОПРАВКУ”

0

Широко розпіарений «безвізовий режим» знову опинився на грані зриву. І причина вкотре лежить навіть не бюрократичних зволіканнях. Пакет необхідних для відміни віз законів щоразу залишається не повним. Чому? Тому що депутати на відсіч відмовляються ухвалювати законопроект, який передбачає скасування скандальної поправки в бюджет про відтермінування запровадження електронного декларування чиновниками.

Прозорість в питанні декларування може серйозно зашкодити незаконним мільярдним оборудкам, офшорним рахункам та сумнівним статкам українських чиновників. Для наших «народних» депутатів це останній рубіж оборони тіньових схем збагачення. Тож мушу констатувати: це не парламентаризм. Це діагноз!

Не маю жодних сумнівів, що під шаленим тиском громадськості скандальну поправку таки буде відмінено. Інша справа, що отриманий тайм-аут чиновники використають для замітання слідів та приховування основних активів.

На жаль, діюча влада вкотре поставила під сумнів власну легітимність та спроможність слідувати декларованому європейському курсу. І чим швидше її буде змінено, тим краще буде для України.

Напишіть відгук