В КРИМУ ЗНАЧНО ПОСИЛИЛИСЬ РЕПРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТІВ

0

В звіті Freedom House зазначено, що в Криму, після початку російської окупації, значно посилились репресії проти українських патріотів.

Під молох репресій в Криму потрапляють колишні активісти Майдану та найактивніші противники незаконної анексії півострова. Репресії проти кримськотатарського народу набули системного характеру.

ЄСПУ вкотре наголошує: українські державні органи мають системно займатись питанням Криму та захистом тих співвітчизників, що залишились на тимчасово окупованій території.

Зокрема:

  1. Треба терміново розробити та затвердити державну стратегію звільнення Криму від російської окупації.
  2. На проміжний період, тобто до моменту звільнення півострова з під окупації, держава має впровадити програму допомоги громадянам України, що переслідуються окупаційною владою.
  3. Держава має на найвищому рівні доносити інформацію про всі без винятку факти політичних утисків на окупованому півострові до міжнародних правозахисних організацій.
  4. Тих патріотів, що опинились у російських в’язницях, слід офіційно вносити до списків заручників, які підлягають негайному звільненню чи, принаймні, обміну.
  5. Ввести в дію систему, за якою посібники терористів на території України отримуватимуть найсуворіше покарання, згідно діючого законодавства.

Напишіть відгук