ОМАНЛИВЕ ВІДЧУТТЯ МИРУ…

1

Лідер ЄСПУ Валентин Манько про минулу добу, що пройшла без втрат на фронті, та про оманливе відчуття миру:

– Ми вже забули відчуття «миру». Слава Богу, що минула доба є одним із небагатьох днів, коли на фронті немає ані вбитих, ані поранених.
Багатьом в Україні було б приємно вірити, що відносне затишшя останнього часу є початком довгого миру. Прихильники цієї, дуже комфортної версії, запевняють, що мовляв подіяли економічні санкції проти РФ, економіка Мордора на межі краху. Ще одним аргументом є те, що Росія не потягне три фронти: проти України, в Сирії та проти Туреччини.
Проте це відчуття миру є доволі оманливим. Так, дійсно, економіка Росії зазнала значних втрат. Так, дійсно, одночасно вести військові дії в Україні та Сирії важко, й до того ж конфронтація в Туреччині.
Проте маємо завжди пам’ятати, що для Мордора контроль над Україною важливіший за вплив на Сирію та Туреччину. І заради контролю над Україною Путін готовий остаточно зруйнувати економіку власної країни.
Отож. Головне – тримаймося, не дозволяємо себе дурити російським тролям, підтримуймо армію, наводимо лад в країні. Так і переможемо.
Слава Україні!

Фото з сайту ВГолос

1 Комментарий
  1. Іван говорит

    Мир можливо досягнути тільки через перемогу!

Напишіть відгук