КОМЕНТАР ЛІДЕРА ЄСПУ ВАЛЕНТИНА МАНЬКА ЩОДО СИТУАЦІЇ НАВКОЛО КОМПАНІЇ “КОКА-КОЛА”

1

Єдиний Союз Патріотів України підтримує будь-які реальні зусилля, спрямовані на захист територіальної цілісності України, в тому числі – і в інформаційному просторі. Ми вважаємо неприпустимим, коли транснаціональна корпорація, що працює в Україні, для своїх російських споживачів позначає Крим як російську територію. Крим – це Україна, і в цьому питанні не може бути жодних дискусій!
Проте ми хочемо звернути увагу всіх, що не лише Кока-Кола та Пепсі відзначились таким ганебним вчинком. Наприклад, ще з 2014 року і по сьогодні компанія Google на своїх мапах для російських користувачів позначає Крим як російську територію. Цілком можливо, що існують тисячі компаній, які займають таку подвійну позицію.


Ми вважаємо, що побороти таке ганебне явище можна лише шляхом комплексної державної політики, що полягатиме в:

  1. Законодавчій забороні діяльності в Україні всіх підприємств, організацій тощо, які ставлять під сумнів державний суверенітет України щодо будь-якої української території, зокрема – Криму. Публічне заперечення цього, як у випадку Кока-коли чи Google, має ставати підставою для припинення діяльності на території України таких компаній або, як мінімум, серйозних штрафних санкцій.
  2. Створенні при РНБОУ спеціальної моніторингової служби, яка відслідковуватиме подібні інциденти.
  3. Комплексній стратегії реінтеграції окупованих територій, зокрема – в потужній інформаційній кампанії на державному рівні, особливо – на окупованих територіях та в провідних світових ЗМІ.
    ЄСПУ готовий взяти участь в роботі відповідних структур та підготувати свої пропозиції щодо реформи законодавства в цій сфері.

Разом переможемо!

Слава Україні!

1 Комментарий
  1. Неймовірний говорит

    Цілком і повністю підтримую ці ініціативи.
    Пропоную націоналізувати всі підприємства з іноземним капіталом та перейти на вживання екологічно чистої води з-під крану.

Напишіть відгук