НЕОІМПЕРСЬКА ПОЛІТИКА РОСІЇ

0

Лідер ЄСПУ Валентин Манько про розслідування, що почалися в Нідерландах та Молдові щодо фінансового впливу Росії на політичні процеси:

На сьогодні є зрозумілим, що Росія намагається збудувати нову імперію. І в зону її інтересів потрапляють не тільки країни колишнього СРСР. Йдеться про руйнацію загальноєвропейських інституцій в цілому.
Нині Молдова та Нідерланди вже відкрито говорять про втручання Росії у внутрішню політику та про фінансування нею екстремістських угруповань. Так само, висловлюються підозри щодо причетності Росії до останніх кривавих подій провідних країн Євросоюзу. Мета одна: продемонструвати нестабільність Європи та посіяти страх у пересічних громадян. Тобто, застосовується старий як світ принцип: поділяй та володарюй.
Між тим, українська правоохоронна система так і не спромоглась бодай на будь-яке розслідування ролі Росії в подіях останніх двох років. Між тим, таке розслідування може мати для нашої країни не тільки політичне значення. Це однозначно має призвести до міждержавних позовів на значні суми щодо збитків від втрати майна на окупованих територіях. А також відшкодування збитків, спричинених війною.

Напишіть відгук