СУД ПРИЗУПИНИВ ВИБОРИ ДО РАЙРАД КИЄВА

0

Із завзятістю гідною кращого застосування сьогоднішня влада повторює помилки влади минулої.

27 січня поставлено під питання проведення виборів до районних рад Києва.

Формально рішення прийнято Окружним адміністративним судом Києва. Позов подано однією із численних маргінальних організацій, абсолютно невідомих широкому загалу.

Проте усім зрозуміло, що і за позовом від маргіналів, і за рішенням суду стоїть інтереси ляльководів із високих владних кабінетів. Також дуже показово, що втілювати цю маніпуляцію «попросили» сумно відомого ще з часів Януковича суддю Олексія Огурцова, який запам’ятався українцям як рішеннями на користь регіоналів (заборона мітингів під Генпрокуратурою на весь 2013 рік, зменшення податків на 2 мільйони гривень для фірм, що працювали безпосередньо на Януковича та багато іншого), так і своїм розкішним способом життя (щомісячні відпочинки в екзотичних країнах, тощо).

Варто нагадати, що свого часу оточення Януковича так само всіляко відтерміновувало проведення виборів у столиці, прикриваючись юридичною казуїстикою та рішеннями судів.

І єдиною причиною цього був панічний страх Януковича перед народним волевиявленням. В намаганні зберегти свою владу, Янукович хотів позбавити права вибору трьохмільйонне місто.

Сьогодні на ті ж граблі наступає нова влада, яка довго обіцяла киянам повернення районних рад.

ЄСПУ заявляє:

  1. Будь-які намагання позбавити киян права обирати муніципальні органи є незаконним та неприйнятними.
  2. Оновлення судової влади та люстрація суддів, що приймають протизаконні рішення, є першочерговим завданням для всього суспільства.

Напишіть відгук