СУДИЛИЩЕ НАД УКРАЇНСЬКИМ ПАТРІОТОМ АНДРІЄМ КОЛОМІЙЦЕМ

0

Лідер ЄСПУ Валентин Манько про т.зв. “суд” в Криму над українським патріотом Андрієм Коломійцем:

– В Криму поставлено на потік виготовлення фейкових справ проти активістів Майдану та кримських татар. Зрозуміло, що при їх тиражуванні немає навіть мови про такі поняття як «законність» та «правовий захист».
Останній кричущий випадок – судилище над українським патріотом Андрієм Коломійцем. Йому закидають участь в «екстремістській» організації – Українська Повстанська Армія. А також те, що під час подій на Майдані 2014-го року він здійснив замах на двох беззахисних (!) співробітників «Беркут». А саме, під час штурму спецпризначенцями однієї з барикад, кинув у їхній бік пляшку із запальною сумішшю. В результаті, живі-здорові беркутівці звернулись до так званої «кримської прокуратури» із позовом проти патріота. При цьому, на сьогодні відомо, що звинувачувальний висновок підписала особисто заслужена «Няш-Мяш» Російської Федерації – Наталя Поклонська.
На жаль, незважаючи на зовнішню абсурдність чи навіть кумедність, такі новини піднімають цілий пласт серйозних проблем. В першу чергу, щодо захисту прав українців що перебувають на окупованих територіях.
Вважаю, що Україна як держава має надавати серйозний правовий захист у кожному випадку порушення прав громадян, що постраждали через проукраїнську позицію. Має бути на найвищому рівні розроблена відповідна програма і права наших співвітчизників повинні захищати найкращі юристи. Самих патріотів слід офіційно вносити до списків заручників, що підлягають негайному звільненню чи, принаймні, обміну. Окрім того, час ввести в дію систему, за якою посібники терористів на території України будуть отримувати найсуворіше покарання, згідно діючого законодавства.

 

 

Напишіть відгук