АКТИВІСТИ ЄСПУ ДОПРАВИЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ В ХЕРСОНСЬКУ ОБЛАСТЬ ДЛЯ БІЙЦІВ 54 ОМБР

0

 

Матеріальне постачання наших армійських підрозділів і досі залишається проблемною темою. В першу чергу йдеться про ті частини, що нині перебувають за межами постійної дислокації. Тобто, безпосередньо виконують бойові завдання на лінії фронту або несуть чергування у прифронтових зонах та вздовж державного кордону.
З одного боку, останнім часом державі вдалося розвинути військову логістику настільки, щоб бойові підрозділи були практично повністю забезпечені засобами першої необхідності. В першу чергу це стосується належного харчування та обмундирування наших бійців. З іншого, хлопці, які багато місяців (а дехто і років) поспіль знаходяться в польових умовах, потребують безліч речей, які чомусь і досі не вважаються «першочерговими».
Саме тому волонтерська допомога нашій армії є абсолютно необхідним чинником, який дозволить підвищити її ефективність та бойовий дух солдат на передовій.
Відтак, колишній комбат 93-ї бригади полковник Василь Медведюк та колишній командир 40-го батальйону «Кривбас» полковник Олександр Мотрій побували в Херсонській області у місці дислокації 2-го батальйону 54 ОМБР. Командир – майор Павло Федосенко.
Це один з підрозділів, що наразі забезпечує спокій державного кордону від можливої агресії з боку держави-окупанта.
Головне враження від поїздки полягає в тому, що саме на передовій народжується нова українська армія. Ідуть в минуле колишні неузгодженості та відверті помилки. Зокрема, це полягає в кращій організації передислокації підрозділів: командир батальйону розповів, що підрозділ прибув на попередньо облаштовані та укріплені позиції. Намети для проживання, місця розташування техніки, господарська інфраструктура – все було зроблено до їхнього приїзду. Як наслідок, військова дисципліна, бойовий дух та настрій бійців є високими.
Наразі підрозділ виконує бойові завдання та проводить бойові злагодження, навчання та стрільби із залученням техніки.
Василь Медведюк та Олександр Мотрій передали бійцям необхідне спорядження, продукти харчування, інструменти та обладнання. Зокрема: бензопили, сокири, набори інструментів, сигарети та комп’ютерну техніку.
На сьогодні вже плануються наступні виїзди з допомогою конкретним підрозділам. Оскільки попереду очікуються сильні морози, бійці терміново потребують спальні мішки великих розмірів, теплі тактичні перчатки та зимову постову форму одягу. І, звісно, що їх не забували.
Тож закликаємо волонтерів та просто небайдужих громадян приєднуватись до нас. Повірте, вклад кожного з вас є неоціненною допомогою у становленні обороноздатності нашої країни.

 

Напишіть відгук