ЄСПУ ПРОСИТЬ ГРОМАДЯН НАДАВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ПЕРЕБУВАННЯ СЕПАРАТИСТІВ НА КОНТРОЛЬОВАНИХ УКРАЇНОЮ ТЕРИТОРІЯХ!

0

Попри гучні заяви діючої влади щодо боротьби із сепаратистами, відчутних зрушень щодо покарання винних у розпалюванні війни на сході країні немає. Проти сепаратистів якщо й порушують кримінальні справи, то дуже швидко спускають такі справи «на гальмах».

Як наслідок – сепаратисти вільно почувають себе на усій території України.

Останній кричущий випадок – зафіксоване громадськими активістами вільне пересування Києвом одного із організаторів захоплення сепаратистами адміністративних будівель у Луганську Сергія Корсунського.

Більш того, у Корсунського на руках була довідка, що правоохоронні органи не мають до нього претензій.

Уникання сепаратистами покарання за безпосередні злочини, які призвели до початку війни, відбувається на фоні того, що сепаратисти не поспішають видавати  більше 100 українських військовополонених та незаконно затриманих про-українськи налаштованих громадських активістів. До патріотів застосовуються тортури й катування.

Вважаємо, що таке поблажливе ставлення до сепаратистів та поплічників російських агресорів є неприпустимим.

Влада України наразі має виробити чітку стратегію щодо покарання сепаратистів та поплічників російських окупантів. Розробка та реалізація такої стратегії має стати запорукою того, що Росії не вдасться ще раз провести спецоперації з захоплення влади у цілих регіонах.

Правоохоронні органи мають порушити кримінальні справи по факту вчинення протизаконних дій на території Донецької та Луганської областей.

Має бути опублікований офіційний єдиний кадастр працівників МВС, прокуратури, СБУ, представників судового корпусу та працівників державних органів управління, які перейшли на бік сепаратистів. До цього кадастру так само мають бути включені ті особи, які брали участь у захопленні адміністративних будівель, та депутати місцевих рад, які голосували за проголошення ДНР/ЛНР, проведення референдумів, закликів до введення російських військ та вчиняли інші злочини.

Посадовці в правоохоронних органах, які своєчасно не порушили кримінальні справи проти сепаратистів, мають бути знятими з своїх посад.

Злочинці мають сидіти у в’язницях, а не в ресторанах!

Також ми закликаємо українських громадян, які мають будь-яку інформацію щодо перебування сепаратистів на контрольованих Україною територіях, передавати її нам. Ми знайдемо, що з нею зробити!

 Надсилайте інформацію електронною поштою:

press.espu@gmail.com

або на сторінки в соцмережах:

Твіттер  https://twitter.com/EspuParty;

Вконтакті http://vk.com/espu_party;

Google+  https://plus.google.com/+EspuOrgUaparty;

Фейсбук  https://www.facebook.com/party.espu/;

Tumblr  https://www.tumblr.com/blog/espuparty.

Напишіть відгук