ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ…

0

На нашому сайті вже неодноразово повідомлялось про бойовика Сергія Корсунського, затриманого СБУ після оприлюднення заяв ЄСПУ та інших партій.

В СБУ Корсунський швидко втратив колишній лоск та охоче дає свідчення на «соратників». Особливо цікавою, на наш погляд, є інформація про участь народного депутата 7 скликання від Партії Регіонів, та депутата сьогоднішнього скликання від Оппобоку Сергія Дунаєва в розвитку подій на Донбасі.

Згідно показам Корсунського, Дунаєв активно просував в маси гасло про «Донбас, який мають почути». Подальші події показали, що ці вимоги були нічим іншим, як прямим шантажем України. Кінець кінцем, це призвело до повномасштабної війни на Сході.

В цілому, на сьогодні остаточно зрозуміло: Партія Регіонів активно сприяла роздмухуванню конфлікту і була одною з основних його рушійних сил. У відкритих джерелах інформації неодноразово повідомлялось про участь у створенні самопроголошених ДНР/ЛНР колишнього члена ПР, секретаря Донецької міськради Миколи Левченка та народного депутата від ПР Олександра Бобкова. Останній нині навіть очолює один із бойових загонів сепаратистів.

Діяльність цієї партії призвела до трагічних смертей на Майдані. Саме завдяки діяльності її членів Кремлю вдалось реалізувати плани по розв’язуванню війни в Україні. Через це на Східному фронті гинули й гинуть найкращі сини українського народу.

Проте, замість покарання, регіонали фактично отримали негласну амністію та можливість і надалі залишатись у публічній політиці. Вони продовжують грабувати Україну та співпрацюють з новою владою, змінивши «партійну прописку». Кримінальні справи проти окремих регіоналів якщо й відкриваються, то максимально затягуються та відверто «валяться» правоохоронними органами.

Вважаємо, що правоохоронні органи мають врешті зайнятися розглядом злочинів антидержавної діяльність колишніх регіоналів. З Дунаєва має бути знята депутатська недоторканість, також проти нього має початися кримінальне провадження.

Також необхідно терміново змінювати букву та дух занадто м’якого закону «Про очищення влади». Нове законодавство має передбачати відповідальність колишніх членів Партії регіонів за антидержавницьку діяльність та злочини проти українського народу.

Всім колишнім керівникам цієї «партії» всіх рівнів має бути заборонено займати державні посади та займатися депутатською діяльністю.

Все це має стати запорукою неможливості повторення помилок минулого за будь-якої влади.

Напишіть відгук