СБУ ЗАТРИМАЛА СЕРГІЯ КОРСУНСЬКОГО

0

Ми вже говорили про вільне пересування Києвом сепаратиста Сергія Корсунського, у якого на руках була довідка МВС про те, що правоохоронні органи не мають до нього претензій.

Лише після зави ЄСПУ та інших партій, після потужного інформаційної кампанії в соцмережах, влада вирішила відреагувати на цей факт.

3 лютого, пізно ввечері, Служба безпеки України таки затримала Сергія Корсунського.

ЄСПУ схвалює затримання Службою безпеки України Корсунського, проте маємо заявити наступне:

  1. МВС має пояснити суспільству факт наявності у Корсунського довідки, виданої йому в МВС, щодо відсутності правових претензій.
  2. В разі підтвердження факту видачі Корсунському такої довідки, посадові особи, причетні до видачі сепаратистам таких довідок, мають понести не лише службову але й юридичну відповідальність.
  3. І головне – факт появи та вільного пересування Києвом одного із сепаратистів є свідченням неефективності правоохоронної системи країни.

Вважаємо, що для підвищення ефективності діяльності правоохоронної України має бути розроблена комплексна державна стратегія щодо покарання сепаратистів та поплічників російських окупантів.

Ми вже оприлюднювали своє бачення цієї стратегії тут.

В разі нездатності державних органів розробити таку комплексну стратегію, фахівці ЄСПУ готові надати консультативну допомогу та поділитися наробками, які вже розроблені в партії.

Також нагадуємо, що громадяни, які мають будь-яку інформацію щодо перебування сепаратистів на контрольованих Україною територіях, можуть передавати цю інформацію нам. Ми знаємо, що з нею зробити!

Надсилайте інформацію електронною поштою:

press.espu@gmail.com

або на сторінки в соцмережах:

Твіттер  https://twitter.com/EspuParty;

Вконтакті http://vk.com/espu_party;

Google+  https://plus.google.com/+EspuOrgUaparty;

Фейсбук  https://www.facebook.com/party.espu/;

Tumblr  https://www.tumblr.com/blog/espuparty.

Напишіть відгук