РОСІЯ ПОЧАЛА ЧЕРГОВИЙ ШАНТАЖ УКРАЇНИ. ЧИ Є У ВЛАДИ АДЕКВАТНА ВІДПОВІДЬ?

0

Шантажують лише слабких. Саме тому Росія в черговий раз почала шантаж України.

З одного боку Кремль віддав наказ бойовикам максимально посилити бойову активність по всій лінії зіткнення на Східному фронті. Основна увага приділена застосуванню забороненої зброї та активізації діяльності диверсійно-розвідувальних груп.

На сьогодні найбільша концентрація бойовиків спостерігається на напрямках: Горлівка – Зайцеве, Олександрівка – Мар’їнка, Красногорівка та Комінтернове – Гнутове – Талаківка.

З іншого боку Росія зробила цілеспрямований витік інформації про початок проведення виборів в так званих ДНР/ЛНР.

Короткострокові завдання Росії зрозумілі. Це як мінімум змусити Україну закріпити на законодавчому рівні так звані «особливості самоврядування» в окупованих районах Донбасу, амністувати бойовиків, легалізувати самопроголошені органи «самоврядування» на окупованих територіях, на окремих засадах формувати загони погранвійськ та митниці в Донецькій та Луганській областях.

Як максимум, Росія ставить завдання – визнання Україною автономного статусу Донбасу, та навіть більше – надати «автономному Донбасу» право вето щодо зовнішньополітичних та зовнішньоекономічних питань.

Вважаємо, що Україну шантажують виключно тому, що вона і досі не здатна дати адекватної відповіді на виклики часу. Сьогоднішній уряд клептократів не здатен забезпечити в країні ефективне управління та створити умови для сталого економічного розвитку. Проте, основною провиною сьогоднішніх очільників держави є те, що вони не впорались із завданням №1 для воюючої країни – влада імітувала проведення перетворень в армії, замість проведення справжніх ефективних військових реформ. Тим більше, що так звані «Мінські угоди» все ж таки надавали певний час відносної тиші на фронті, який Україна і мала використати для здійснення необхідних змін.

Ми наголошуємо:  лише створення сучасної потужної армії дозволить України розмовляти з будь-яким супротивником з позиції сили, та позбавить нашу країну від шантажу з боку неадекватних сусідів.

Напишіть відгук