ПІДІРВАЛИ ПАМ’ЯТНУ СТЕЛУ НА ЧЕСТЬ САШКА БІЛОГО!

0

За даними наших активістів, правоохоронні органи Рівненської області не схильні пов’язувати підрив пам’ятника із діяльністю місцевих груп. Там не виключають, що сліди злочинної групи, яка здійснила підрив, ведуть за кордон нашої країни.

Варто нагадати, що за 2016-й рік це вже четвертий інцидент в Рівному по знищенню пам’ятників героїв України. Так, зокрема, 4 січня 2016 року було знищено наріжний камінь на місці, де планується встановити пам’ятник Степану Бандері. 21 січня цього року, в Рівному, на вулиці Степана Бандери розбили меморіальну дошку лідера ОУН (Б). Вже на наступний день, 22 січня, також розбили пам’ятну дошку головнокомандуючого УПА Романа Шухевича, на вулиці, яка носить його ім’я.

Активна війна проти пам’ятників в Рівному має на меті вчинення психологічного тиску. Мета таких показових злочинів –демонстрації високої дієвої спроможності чужих спецслужб на усій території України.

Ми вважаємо, що систематичне знищення пам’ятників героїв України сталося через слабку діяльність силових органів, які неспроможні запобігати вчиненню антидержавних злочинів на території Рівненської області і, можливо, всієї країни. Як здається, для них набагато простіше і «корисніше» в плані піару затримувати патріотів-добровольців.

Але, як відомо, монополія держави на насильство легітимна в очах народу лише тоді, коли саме держава забезпечує спокій і порядок в містах та селах країни. В іншому випадку, народ отримує моральне право на самозахист. Вважаємо, що саме на це і розраховують ті, хто тероризує Рівненщину, очікуючи на конфлікти всередині України.

Тому виявити і покарати злочинців – це не лише питання честі для силових структур, але й питання самозбереження для влади в цілому.

Напишіть відгук