5-7 БЕРЕЗНЯ АКТИВІСТИ ЄСПУ ЗДІЙСНИЛИ ЧЕРГОВИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РЕЙД НА ПЕРЕДОВУ

0

5-7 березня активісти ЄСПУ, полковники, бувші комбати Олександр Мотрій і Василь Медведюк, здійснили черговий волонтерський рейд на передову. Вони повідомили, що обстановка на фронті напружена, проросійські бандформування  продовжують використовувати зброю. Противник підтягує резерви, підводить техніку.

Цього разу волонтери ЄСПУ  побували у  54-й окремій механізованій бригаді, яка розташувалася на позиціях неподалік від Костянтинівки Донецької області. Командир батальйону Павло Федосенко попросив про допомогу – виникла необхідність налагодити зв’язок на взводних опорних пунктах, облаштувати світло і зарядку пристроїв, створити умови для нормального побуту військовослужбовців. Волонтери ЄСПУ привезли радіостанції, генератори, лампи, щоб бійці могли ефективно оснастити позиції на місці дислокації.

Це вже не вперше волонтери ЄСПУ надають допомогу цьому підрозділу. Робота триває, волонтери не залишають свої «підопічні» підрозділи.

Особовий склад готовий зустріти ворога і відбити його атаки. А Єдиний Союз Патріотів України – далі допомагати бійцям необхідними технічними засобами.

Напишіть відгук