Члени організації “Молоді патріоти” організували збір малюнків для вояків на Сході

0

Члени організації “Молоді патріоти” організували збір малюнків для вояків на Сході. Вони прийшли в майже всі школи міста Ірпінь на Київщині і запропонували учням намалювати те, що підтримає військових далеко від дому. Потім зібрали малюнки, які підбадьорюватимуть наших солдатів, що зараз перебувають на фронті.

Військові не раз признавалися, як це важливо — мати підтримку тилу, розуміння, що вдома про них пам’ятають і чекають. Діти вклали теплі почуття і зусилля й зобразили — часом наївно — зелені українські луки, птахів, річку і сонце, намалювали писанки до прийдешнього Великодня… Від цих малюнків так і віє теплом. Вони нагадуватимуть воякам, за що вони воюють на Сході: за цих дітей, які майже на кожному аркуші намалювали український прапор, зобразили тризуб, чим довели свій патріотизм.

Ці малюнки активісти-фронтовики ЄСПУ передадуть у підрозділи, які зараз перебувають на лінії фронту, під час чергової поїздки із волонтерською допомогою. Підтримуємо нашу армію морально і матеріально! Тільки в єдності фронту і тилу — наша перемога

Напишіть відгук