ЯК МИ ПЛАНУЄМО ОБМЕЖИТИ ВПЛИВ ОЛІГАРХІВ НА ПОЛІТИКУ

1

Єдиний союз патріотів України не є противником багатих людей взагалі, ми проти, коли багаті люди, стаючи олігархами і керуючись особистими інтересами чи інтересами свого бізнесу, починають впливати на розвиток держави, реалізацію реформ чи визначення зовнішньої політики.

Головними засобами олігархів, які вони використовують в своїй руйнівній діяльності, є підконтрольні медіа та кишенькові партії та політичні проекти.

Одними з програмних завдань ЄСПУ є:

 • Обмежити можливість використання медіа як засобів політичного та економічного тиску;
 • Забезпечити розвиток політичних партій як реальних об’єднань громадян, з прозорим фінансуванням та рівними можливостями;
 • Здійснити справжню реформу виборчого законодавства, що обмежить можливості «грошових мішків» купувати собі мандати чи депутатів;

(повний текст програми можна прочитати тут)

На зустрічах з людьми нам ставлять багато питань, які переважно стосуються того, як саме ми збираємося втілювати це в життя? Наші пропозиції:

 1. Обмежити вплив олігархів на медіа можна шляхом створення суспільного телебачення, як національних, так і регіональних каналів. Також дієвою може бути заборона або обмеження політичної реклами. Чітко прописані норми повинні унеможливити  маскування їх під редакційні матеріали та соціальну рекламу, уникання обмежень або заборони в інший спосіб;
 2. На жаль, Україна знаходиться на самому початку розвитку політичної культури, для наших політиків та державних діячів репутаційні втрати, які працюють в усьому світі, не є важливими. Проте все одно в законодавство треба вводити норми, які обмежать можливість впливу олігархів на діяльність політичних структур. В першу чергу це – прозорість партійних та виборчих бюджетів та фондів, онлайн доступ та онлайн-звітність та жорсткі покарання за порушення фінансової дисципліни;
 3. Кожна реформа виборчого законодавства до цього часу відбувалася виключно для задоволення інтересів тих, хто її лобіював. Остання профанація реформи відбулася з прийняттям закону про місцеві вибори. Насправді, в цій сфері треба в першу чергу встановити контроль громади над своїми обранцями. Т. зв. «відкриті списки» також є красивим гаслом, якщо такий контроль не буде встановлений.

Необхідно ухвалення адекватної версії закону про референдум та встановлення мораторію на зміну виборчого законодавства на найближчі десять років.

Рух України до справжніх європейських цінностей спинити неможливо, олігархія в державі буде подолана.

1 Комментарий
 1. Эмиль Нэдатс говорит

  КУСОЧЕК ЛЕВОГО

  На Западе говорят, что нам кусочка настоящего левого( НРО ) Направления развития общества не хватает.
  ————————————————————————————————————————

  По простому социалистического движения. И это факт подтвержденный отсутствием настоящих профсоюзов. Мы ведь имеем лишь ставленников капитала под видом профсоюзов.
  —————————————————————————————————————————-
  Основная вина в сложившемся положении лежит на КПУ откровенно пророссийской структуре, которая паразитировала на ностальгии по СССР пожилых людей.
  ————————————————————————————————————————–
  )Ностальги́я (от др.-греч. νόστος — «возвращение на родину» и άλγος — «боль») — тоска по родине, по родному дому.

  Вероятно, первое письменное описание ностальгических переживаний содержится в эпопее Гомера «Одиссея». Однако сам термин изобретён швейцарским врачом Иоганном Хофером в 1688 году. Длительное время ностальгия считалась болезнью (так она трактуется и в «Толковом словаре живого великорусского языка» В. И. Даля).)
  ————————————————————————————————————————————-

  Ностальгия по СССР была основным идеологическим оружием КПУ. Никакого отношения к идеологиям левого толка не имеющей. КПУ по сути являлась , определенным видом бизнеса.
  КПУ своим поведением уничтожила в глазах молодежи левые идеи. И затмила своим существованием их возрождение.
  От чего сильно пострадало профсоюзное движение.
  Что дало возможность , абсолютной и говорят небывалой , власти олигархов.
  ————————————————————————————————————————-
  Подобно,- как нацики ксенофобы оттеснили здоровое направление развития националистических идей. И до настоящего времени находятся в поиске национальной идеи.
  А от национальной идеи Вячеслава Черновола несущей в себе здоровый национализм , и по ныне шарахаются.
  ———————————————————————————————————————–
  СОЦИАЛИСТИЧЕСКАЯ ИДЕОЛОГИЯ

  ПРОБЛЕМА— Неравномерное распределение правовых и материальных благ в обществе.
  ——————————————————————————————————————

  ИДЕЯ — Ограничить власть капитала в обществе. ( Зависимых от накопленного и имущества психик человека.)
  ———————————————————————————————————————
  СПОСОБ ДОСТИЖЕНИЯ ЦЕЛИ —– Разнообразные ограничения частной собственности.
  —————————————————————————————————————–
  ЦЕЛЬ —- Распределение правовых и материальных благ в обществе, от приемлемых обществом до близких к идеальным.
  —————————————————————————————————————————
  Даже в жестких условиях СССР, не удалось противостоять влиянию накопленного и имущества на психику человека.
  Подпольный капитал имел значительное влияние.
  Свернуть
  1

Напишіть відгук