На окупованих, непідконтрольних та прифронтових територіях необхідний інформаційний наступ

0

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повідомила про початок будівництва на Чонгарі вишки, яка буде забезпечувати українське радіомовлення щонайменшн на північну частину Криму.

Активіст ЄСПУ, колишній кримчанин, полковник Василь Медведюк прокоментував це: “Я вважаю це дуже правильною мірою, хоча, можливо, і дещо запізнілою. Вірю, що українська влада повернеться до Криму, і тому вже зараз нам треба думати, як подолати наслідки промивання мізків, яке робить кримчанам окупаційна влада. Також дуже важливо, що саме буде передавати ця вишка і які будуть контрзаходи проти можливого глушіння з боку Росії».

ЄСПУ акцентує увагу Міністерства інформполітики щодо необхідності   комплексної програми інформаційної політики на окупованих територіях. Всі доступні методи можна і потрібно використовувати: радіо, телебачення, інтернет. Ця програма не може бути публічною, але вона повинна існувати.

ЄСПУ закликає громадськість до пильної уваги до цього проекту, аби він не став черговою мильною бульбашкою, як-от гучно розрекламований Арсенієм Яценюком проект “Стіна”, який так і не був втілений.

Також є необхідність вирішувати питання мовлення на прифронтових територіях Донецької і Луганської областей, в першу чергу — на підконтрольних територіях. Нехтування такою важливою зброєю інформаційної війни, як радіомовлення і телебачення, є злочинним у нинішніх умовах. ЄСПУ закликає Міністерство інформаційної політики ретельніше виконувати свої функції — адже, коли воно було створене, то поширення українського мовлення на Донбасі й Луганщині було зазначене серед його пріоритетів. Тим не менше, у прифронтовій зоні  ще й зараз значно потужніше транслюється російське телебачення, повною мірою представлені пропагандистські теле- і радіокомпанії так званих ДНР та ЛНР.

Зараз уже спливло забагато часу, та краще робити бодай щось, ворог не припиняє ні на мить своїх інформаційних атак, тож ми повинні постійно давати відсіч і провадити власну послідовну інформаційну кампанію.

Напишіть відгук