“Це — дуже низький відсоток” — військовий експерт Олександр Мотрій про динаміку поставок до Збройних сил України

0

Державні підприємства продовжують постачати ЗСУ нове та модернізоване озброєння і військову техніку, повідомив речник Міністерства оборони. Військові експерти, активісти ЄСПУ схвалюють динаміку і наголошують на важливості підтримувати розвиток і оснащення армії в умовах війни з Росією.

Відповідно до державного оборонного замовлення, цього року Збройні сили України отримають понад 6 тисяч одиниць озброєння і військової техніки та понад 2 мільйони боєприпасів.

Це — дуже низький відсоток від реальних потреб армії”, — наголошує активіст ЄСПУ, полковник запасу Олександр Мотрій, колишній комбат 40-го тербатальйону “Кривбас”.

На передовій не припиняється стрілянина, бойовики під російським керівництвом щодня збільшують кількість обстрілів, всупереч Мінським домовленостям. Найбільшою помилкою зараз було б зменшити темп нарощення озброєння армії.

Українська армія за два роки війни виросла і змужніла. Отримавши практично небоєздатну техніку на початку війни, вояки за цей час полагодили і відновили, попри бойові втрати, значну частину техніки.

Речник МО зазначив, що на сьогодні для Збройних сил України закуплено та поставлено майже 3 тисячі одиниць озброєння та військової техніки. Зокрема, це міномети, стрілецька зброя, бронетанкове озброєння, автомобільна техніка, тактичні ножі, засоби розвідки та спостереження, броньовані медичні машини та боєприпаси.

Крім того, це ще далеко недостатньо для оснащення, основна небезпека, наголошують фронтовики-активісти ЄСПУ, аби ці поставки не осіли на полігонах для створення гарної “картинки”, а потрапили на передову.

ЄСПУ закликає не втрачати пильності, адже війна ще далеко не закінчена, і наш ворог, захланний і неадекватний, здатний до нової ескалації конфлікту будь-якої миті.

Напишіть відгук