Христос Воскрес!

0

ЄСПУ вітає всіх українців зі Світлим Христовим Воскресінням!

Це свято перемоги життя над смертю, світла над темрявою, добра над злом. Тож у цей день ЄСПУ бажає миру і спокою у ваших душах і домівках. Давайте згадаємо в цей день у першу чергу всіх, хто загинув за те, щоб ми могли сьогодні жити. Жертва Христа подарувала нам життя вічне, Його любов для людей подолала предковічну смерть. Жертви тисяч воїнів захистили нас від куль і обстрілів, руйнувань наших домівок, голода і злиднів. Вічна шана нашим загиблим воїнам, що пребувають зараз у Царстві Небесному як праведники.

У цей день відкриємо свої серця для добра і згадаємо, що маємо не лише егоїстично працювати на себе, а й чинити все, щоб процвітала наша Батьківщина, адже на Богом даній нам землі лише ми самі можемо навести лад.

Захланний ворог усього живого нині присоромлений, так само буде низвергнутий і ворог правди і справедливості, що керує Росією і натравлює своїх громадян на сусідні країни. Він буде знищений, як поборник зла, як сила, що несе розруху і біди довкола. Ми маємо бути сильними і ми дочекаємося цієї години!

У цей Світлий Великдень ЄСПУ щиро зичить, аби у ваших родинах завжди панувала любов, а Господь дарував вам своїм милосердям здоров’я, достатку і злагоди.

Напишіть відгук