На річницю “Кривбаса” нагородили героїв

0

У місті Кривий Ріг відзначили другу річницю створення 40-го батальйону територіальної оборони “Кривбас”. Батальйон пройшов дві найбільші битви цієї неоголошеної війни — Іловайськ і Дебальцево.

Під час відзначення вшанували загиблих, вручили державні й волонтерські нагороди: “Лицарський хрест родини Мазепи”, відзнаку Міністра оборони “Знак пошани”, нагрудний знак начальника Генерального штабу “За заслуги”, медалі “Захисник вітчизни”. Були нагороджені бійці, а також нагороди вручили родинам загиблих та зниклих безвісти воїнів.

У підготовці до нагородження взяли участь активісти ЄСПУ. Також на заході був присутній активіст ЄСПУ, екс-комбат «Кривбасу» Олександр Мотрій.

“Був щиро радий зустрічі з побратимами й товаришами по службі. Вшанували пам’ять всіх військовослужбовців. Всі могли прийти на річницю і згадати жахи й горе цієї незрозумілою війни. Багато хто з хлопців справжні герої і це більш ніж заслужені нагороди. Звісно, ми йшли воювати не за медалями. Але заради справедливості держава має нагороджувати своїх бійців, тих, хто ризикує всім заради її цілісності”, – розповів Олександр Мотрій.

До другої річниці в місті відкрили музей батальйону “Кривбас”.

Напишіть відгук