Необхідні конкретні дії щодо звільнення “бранців Путіна”!

0

Перша заступниця Голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що до кінця травня очікується позитивна інформація щодо повернення Савченко, Солошенка та Афанасьєва, ув’язнених зараз у Російській Федерації. Вся Україна чекає на ці новини. Та, на жаль, ми живемо в країні дикого популізму. Державні посадовці всіх рівнів думають не про конкретні справи та цілі, яких треба досягнути, а виключно про власний позитивний імідж, піар та медіаприсутність.

Політики намагаються піаритися на всьому. Таким чином дуже часто піар робиться за рахунок конкретних людських доль та справжнього людського горя.

Вже стало сумною традицією, що вищі посадовці в гонитві за медаприсутністю використовують тему повернення до України незаконно затриманих українських в’язнів. Вже багато разів було обіцяно, що ось-ось, до кінця тижня, до кінця місяця буде повернено того чи іншого «бранця Путіна».

Раніше Тимошенко декілька разів заявляла, що в найближчі тижні до України буде повернено Надію Савченко.

Вчора ж аналогічну заяву зробила перша заступниця Голови Верховної Ради Ірина Геращенко щодо повернення Савченко, Солошенка та Афанасьєва.

ЄСПУ закликає високопосадовців спершу зробити конкретні справи, а вже потім думати, як цю новину подати суспільству. Необхідно зробити все можливе, щоб звільнити Савченко, Сенцова, Карпюка, Чийгоза та інших громадян України, незаконно заарештованих репресивною російською машиною.

Наші політики раз-по-раз повторюють той самий порочний шлях – гучні заяви, натомість відсутність будь-яких конкретних результатів.

ЄСПУ із сумом змушений констатувати, що політикам насправді байдуже до доль конкретних «бранців Путіна», до емоцій та очікувань родичів та близьких ув’язнених. Головне – піар.

Проте з таким високим градусом цинізму влада ризикує догратися до краю. Причому сумний для влади фінал може прийти значно швидше, аніж прогнозується.

Напишіть відгук