Організації прихильників “русского міра” піднімають голову по всій Україні

0

Фальшива солдатська мати Надія Курамшина з Антрацита, яка діє в парі з такою ж аферисткою Вікторією Шиловою в інтересах Медведчука і донецьких бойовиків, вчора організувала акцію протесту під Адміністрацією Президента.

Курамшина

Цих жінок неодноразово було помічено, зокрема, в окупованому Донецьку, в акціях за участі лідерів терористів. Їхні меседжі потім широко підхоплюють проросійські ЗМІ.

Під виглядом “солдатських матерів” жінки намагаються збурювати людей, агітувати за визнання вимог терористичних республік і відкликання Збройних сил України з лінії фронту.

Під час акції в Києві їхній діяльності ніхто не перешкодив. Частково це пояснюється необізнаністю громадського середовища. Із сумом доводиться констатувати, що правоохоронців також не зацікавили гасла жінок, що явно суперечать вимогам державної безпеки України.

ЄСПУ закликає громадські організації оперативно реагувати на подібні прояви, надавати їм миттєвого широкого розголосу, щоб можливо було негайно мобілізуватися для перешкоджання проведення просепаратистських акцій. Невтішною реальністю є факт, що СБУ не завжди вживає адекватних заходів щодо подібних проявів.

Позитивним прикладом боротьби з антиукраїнськими організаціями є заява Глави Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з приводу приїзду до області голови громадського об’єднання «За Україну, Білорусь, Росію» (ЗУБР) Олени Мазур, яка заявила про намір розбудувати свою організацію на рівні Закарпаття. «Попереджую, що жоден «ЗУБР» на Закарпатті не пройде. Як тільки Мазур з’явиться на Закарпатті, нею займеться СБУ. Я доручив обласному управлінню цієї спецслужби вжити найжорсткіших передбачених законодавством заходів як до Мазур, так і до місцевої «еліти», яка захоче погратися на Закарпатті в «русскій мір», – попередив Москаль. Паралельно Голова ОДА направив звернення в Міністерство юстиції з проханням зняти з реєстрації ГО «ЗУБР» за відверту антиукраїнську та ксенофобську діяльність.

1010608128Також, днями представники громадських організацій зірвали у Дніпрі ініційований партією “Успішна країна” Олександра Клименка форум підприємців. Її лідер — людина Януковича, риторика партії – децентралізація, критика військових, мир за умовами бойовиків та інші антиукраїнські вислови. Патріоти міста не допустили цього просепаратистського дійства, перешкодивши провести збір псевдо прихильникам, які самі визнавали, що прийшли за 100 гривень і в подальші дискусії не вступали.

ЄСПУ також підвищує пильність до діяльності подібних організацій, що останнім часом підіймають голову по всій Україні. Просимо наших активістів повідомляти про всі відомі їм наміри проведення акцій прихильників “русского міра”.

Напишіть відгук