Про створення ініціативних груп Єдиного союзу патріотів України в регіонах

0

В грудні 2015 року група бойових командирів на чолі з колишнім заступником командира ДУК ПС та батальйону «Дніпро – 1» Валентином Манько ініціювала створення громадської організації Єдиний союз патріотів України. За півроку існування організації ми встигли зробити досить багато: постійно допомагали побратимам на фронті, захищали права добровольців в судах, ініціювали створення реабілітаційного центру для військових та багато іншого.

Проте час показує, що без системної роботи на загальноукраїнському рівні, без впливу на процеси на державному рівні,  наші дії виглядають боротьбою відчайдухів-одинаків проти потужної системи поневолення. Але від фронтовиків, що пройшли горнило війни, суспільство очікує в першу чергу наведення ладу в тилу, боротьби з корупцією та олігархією, довершення Революції Гідності.

Саме тому Єдиний союз патріотів України розпочинає створення регіональної структури по всіх областях України, з якої має постати сучасна патріотична державницька політична сила. Партія, що готова вже братися за нагальні перетворення в країні. І нести відповідальність за свої дії, як ми це демонстрували на фронті.

Як і раніше, ми пропонуємо всім , хто поділяє наші принципи та готовий долучитися до спільної боротьби за сучасну, сильну та незалежну державу, заповнювати цю анкету.

Вже найближчим часом ми оголосимо про створення ініціативних груп по областях України, які очолять активісти, що вже долучилися до нашої діяльності.

Також ми пропонуємо співпрацю та координацію зусиль з перспективою об’єднання регіональним громадським організаціям та ініціативам, тому що тільки консолідовані зусилля всіх здорових сил суспільства матимуть відчутний ефект в ситуації, що склалася.

Надсилати свої пропозиції можна за електронною адресою: org.espu@gmail.com

Разом переможемо!

Слава Україні!

Напишіть відгук