“Ці хлопці зробили все, що змогли” – екс-комбат 93-ї Медведюк вшанував пам’ять перших загиблих бригади

0

 

На трасі біля села Золотий Колодязь Добропільського району на Донеччині відкрили пам’ятний знак бійцям, які загинули два роки тому. Це були перші втрати 93-ї бригади.

Тоді на блокпост ЗСУ вилетіло кілька машин, зокрема броньована інкасаторська, і відкрили шквальний вогонь. Бійці, що тримали блокпост, відповіли, напад був відбитий. Сепаратисти понесли втрати і відступили. У тому бою загинули бійці 93-ї бригади Юрій Абросімов, Юрій Сітяєв і Андрій Дерило.

На відкритті пам’ятного знака віддали шану загиблим також фронтовики, активісти ЄСПУ.

“Нам довелося пройти складне випробування війною. І ці хлопці зробили все, що змогли. Вони воювали за Україну. Ми відкрили пам’ятник тим, хто вже не з нами. Але я, як командир батальйону, не можу спати спокійно. Ми живі, а їх немає. Та вони завжди будуть з нами. Ці хлопці здійснили подвиг. Ішли на війну і розуміли: якщо не вони, то хто ж?

З цими хлопцями можна було будувати нове життя, але доля повернулася інакше…” – сказав активіст ЄСПУ, екс-комбат 93-ї бригади Василь Медведюк.

ЄСПУ також висловлює співчуття родинам загиблих. Скільки б не пройшло часу, ми будемо пам’ятати тих, хто своїм життям зупинив ворога.

Напишіть відгук