Вітаємо з 71-ю річницею перемоги над нацизмом!

0

Сьогодні, 8 травня, Україна разом із багатьма країнами Європи відзначає День пам’яті та примирення. 71 рік тому було переможено нацизм у Європі. І ми, українці, можемо по праву пишатися внеском наших дідів та прадідів в боротьбу з нацизмом. Україна перебувала в самому епіцентрі воєнних дій. Ми втратили вбитими, за різними оцінками, від 8 до 10 мільйонів людей. Українці рятували цілий світ в рядах Червоної армії та радянських партизанських загонів, в лавах Української Повстанської Армії, у військових з’єднаннях країн антигітлерівської коаліції та європейських рухах опору. Це була страшна та кривава війна. ЄСПУ закликає вшанувати всіх героїв тієї війни, які билися за перемогу в різних з’єднаннях, і згадати полеглих у тій бійні.

Ми майже 70 років вірили, що на наших землях більше ніколи не повториться подібне. Та сьогодні ми знову зі зброєю в руках захищаємо свою країну, суверенітет та територіальну цілісність держави. Гідні слави своїх героїчних предків, українці встали на захист Батьківщини, виконуючи свій обов’язок в лавах Збройних Сил України, Національної гвардії та добровольчих батальйонів. Цього разу українці стали на заваді загрозі з північного сходу. Росія, яка вважає себе спадкоємицею Радянського Союзу, розв’язала цю війну — як багато років тому Сталін вів перемовини з Гітлером і ділив світ, що призвело до війни світової.

Як і тоді, тисячі хлопців і дівчат, чоловіків і жінок встали проти ворога, не думаючи про власне життя. Ми переможемо, як перемогли 71 рік тому наші діди й прадіди!

Напишіть відгук