Волонтери взяли реабілітацію в свої руки

0

Реабілітація — це те, що найбільше зараз потрібно 6 тисячам поранених під час війни на Сході України бійців. Адже держава для цього робить мінімум, який не задовольняє цю потребу. Місяць тому представник Міністерства оборони назвав шокуючі цифри: “На даний момент лікування і реабілітацію в госпіталях Міноборони і цивільних лікарнях проходять 116 військовослужбовців ЗСУ, поранених під час терористичної операції на сході країни. 47 військовослужбовців проходять реабілітацію в санаторно-курортних установах. Всього з початку 2016 року реабілітаційне лікування пройшли близько 150 учасників АТО”. Це мізерно мало, а крім того – власне фахівців-реабілітологів в Україні дуже мало. А санаторно-курортні установи не пристосовані для того, щоб проводити реабілітацію поранених у бойових діях.

Потреба в психологічній реабілітації вимірюється десятками тисяч осіб. Держава не справляється із цією функцією також. Тому на допомогу приходять волонтери. Невеликі реабілітаційні відділення намагаються відкривати при деяких приватних клініках. Але цього, звісно, не вистачає. Свій суттєвий внесок у цю справу робить Міжнародний благодійний медико-соціальний фонд “Патріот”. До справи підійшли ґрунтовно: збирають кошти на облаштування реабілітаційного центру в Києві. За консультаціями звернулися до фахівців із Ізраїлю.

Знайшли і придбали деяке обладнання, майже на 350 тис. дол., запросили західних фахівців, які на практиці протягом кількох місяців будуть навчати наших лікарів”, – повідомив Валентин Манько, який є директором Міжнародного благодійного медико-соціального фонду “Патріот”.

Потрібна ще значна сума на приміщення, медикаменти, плату лікарям. Підтримайте проект і допоможіть повернутися до повноцінного життя тим, хто рятував ваші життя на фронті!

КОД (ЄДРПОУ): 40299667

Отримувач: БФ “МБМСФ “ПАТРІОТ”

Код банку (МФО): 380805

Банк отримувача: АТ “Райффайзен Банк “АВАЛЬ”

р/р UAH 26002519939

USD 26000519942

EUR 26009519943

RUB 26008519944

Напишіть відгук