ЄСПУ вітає з днем журналістики всіх, причетних до цієї професії!

0

Під час війни важливість інформаційного фронту зростає. Велика відповідальність лежить на тих, хто має доступ до засобів масової інформації.

Ми переконані, що природа нинішньої війни подвійна: першим і основним її чинником є збройна агресія Росії. Але другим важливим чинником є масована інформаційна кампанія, яка провадилася довгі роки і підготувала ґрунт для легковажної лояльності населення Донбасу до російського агресора.

Отже, не можна легковажити інформаційною зброєю! На жаль, держава не приділяє достатньої уваги цьому, і дуже часто все тримається на особистій мужності й професіоналізмі окремих журналістів. Так само, як часом не достатньо свідома позиція призводить до того, що журналіст грає на руку ворогу.

ЄСПУ бажає журналістам, у першу чергу, мудрості, аби їхні тексти робили світ кращим, а Україну — більш успішною і сучасною країною. Вашими зусиллями ситуація в державі, віримо, вийде на той рівень, коли журналістика стане шанованою і добре оплачуваною роботою. Коли слова про журналістську честь не будуть порожнім звуком, і тільки рівень матеріалів визначатиме їхню запотребованість.

Напишіть відгук