ЄСПУ вітає з днем журналістики всіх, причетних до цієї професії! | ЄСПУ

ЄСПУ вітає з днем журналістики всіх, причетних до цієї професії!

Під час війни важливість інформаційного фронту зростає. Велика відповідальність лежить на тих, хто має доступ до засобів масової інформації.

Ми переконані, що природа нинішньої війни подвійна: першим і основним її чинником є збройна агресія Росії. Але другим важливим чинником є масована інформаційна кампанія, яка провадилася довгі роки і підготувала ґрунт для легковажної лояльності населення Донбасу до російського агресора.

Отже, не можна легковажити інформаційною зброєю! На жаль, держава не приділяє достатньої уваги цьому, і дуже часто все тримається на особистій мужності й професіоналізмі окремих журналістів. Так само, як часом не достатньо свідома позиція призводить до того, що журналіст грає на руку ворогу.

ЄСПУ бажає журналістам, у першу чергу, мудрості, аби їхні тексти робили світ кращим, а Україну — більш успішною і сучасною країною. Вашими зусиллями ситуація в державі, віримо, вийде на той рівень, коли журналістика стане шанованою і добре оплачуваною роботою. Коли слова про журналістську честь не будуть порожнім звуком, і тільки рівень матеріалів визначатиме їхню запотребованість.