Вимагаємо справедливого покарання для “беркутівців”!

0

Після Революції гідності так і не відбулося люстрації і «беркутівці», які катували людей, так і не понесли законного покарання.

Зараз маємо кричущу ситуацію, коли колишні «беркути» проявляють свою звірину сутність. Перегляньте це відео — на ньому Віту Заверуху витягують за коси із зали суду. Під час того ж засідання жорстоко побили тих, хто прийшов її підтримати.

Це непоодинокий випадок, коли патріотів, не довівши їхню провину, місяцями тримають у слідчому ізоляторі. ЄСПУ виступає за справедливе і якнайшвидше розслідування цих справ. Адже неприпустимо, що одіозних персонажів із Партії регіонів, повязаних зі злочинним режимом Януковича, випускають під заставу, після чого вони зникають від слідства. А патріоти, часто — юні, багато хто — з тих, хто пройшов бої на Сході — місяцями гниють у слідчому ізоляторі, піддаючись тортурам колишніх “беркутівців”.

ЄСПУ наполягає на повній люстрації правоохоронців. А також, що не менш важливо, на “люстрації” їхніх методів. У сучасній державі ставлення до підслідних має бути людським, неприпустимим є побиття затриманих.

Не можна пропустити, щоби правоохоронці користувалися методами “беркутівців”. Не можна допустити жорстокості до громадян.

ЄСПУ вимагає повного очищення правоохоронних органів від колишніх “беркутівців” і засудження їхніх злочинів під час Революції гідності.

Напишіть відгук