Захистили Батьківщину,- захистимо і людей!

0

Почалася виборча кампанія на довиборах у Верховну Раду. Зокрема, вибори відбудуться і в 151 окрузі, що на Полтавщині. Це шанс скоригувати вкрай складну ситуацію у країні. Зараз визначальний момент, після якого нас чекають або реформи та розвиток, або – катастрофічне падіння економіки та рівня життя громадян, що може закінчитися стихійною революцією, яка остаточно зруйнує державу.

Громадська організація Єдиний союз патріотів України, як об’єднання, в першу чергу, фронтовиків, добровольців та активістів Революції Гідності, висуває свого лідера, Валентина Манька, кандидатом в народні депутати України. Ми, як ніхто, відчуваємо свою відповідальність за долю держави, і в цей важливий для держави момент не можемо лишатися осторонь того, що відбувається.

Ми закликаємо  всіх патріотів Полтавщини долучитися до нашої команди (заповнивши цю анкету) та спільно здобути перемогу над політиками вчорашнього дня, що знову намагаються потрапити у парламент, над популістами та корупціонерами, зрадниками та регіоналами! Валентин Манько не зрадив Батьківщину на фронті – не зрадить український народ і в парламенті!

Разом переможемо!

Слава Україні!

Напишіть відгук