Активісти Єдиного союзу патріотів України відвідали храмове свято в м. Лохвиця

0

7 липня активісти Єдиного союзу патріотів України відвідали храмове свято в м. Лохвиця, в храмі Іоанна Хрестителя Української Православної Церкви Київського Патріархату. Відбувши молебень, активісти на чолі з бійцем-добровольцем Василем Войцеховським та волонтеркою Тетяною Підченко поспілкувалися з прихожанами, що прийшли в це свято до храму.

Розмова точилася навколо подій на фронті. Як влучно зазначив Василь, «ми, добровольці, на фронті пройшли ад, тому тут, вдома, ми заслужили на рай». Активісти розказали прихожанам про свого побратима та лідера ЄСПУ Валентина Манька, про його діяльність на фронті та в тилу. Василь, який пліч-о-пліч воював з Валентинам, розказав людям про бійцівські та лідерські якості Валентина, про його міцний характер та вірність своєму слову.

«Він не кинув нас на фронті, тому ми впевнені, що і в тилу він стоятиме з нами до останнього!»

Тетяна Підченко розказала про волонтерську діяльність Благодійного фонду «Воля», який створив та очолює Валентин, про допомогу учасникам АТО, їх сім’ям. Прихожани храму одностайно зазначили, що вперше у них балотується людина з такими якостями, та запевнили, що на виборах підтримають Валентина Манька.

Напишіть відгук