Як подолати тотальну зневіру людей до влади? Відповідь Валентина Манька.

0

Активісти Єдиного союзу патріотів України під час агітаційних зустрічей з виборцями 151-го округу відвідали близько 50 сіл, і в кожному з них головним лейтмотивом думок селян була тотальна зневіра людей в здатність будь-кого з кандидатів змінити щось в цій державі.

«Вони всі однакові» – звучало на кожній зустрічі.

Розбиті дороги, виснажені соняшником та кукурудзою поля, жахлива екологічна ситуація – все це продовжується на багатющій Полтавщині десятиліттями. Останнім часом до цього додалося значне підвищення тарифів на газ, що особливо цинічно, в області, яка забезпечує цим газом майже всю країну. За весь цей час змінювалися депутати, лунали красиві обіцянки, проте ситуація тільки погіршувалася.

І на цих, проміжних, виборах до влади рвуться представники тих самих партій та угруповань. Вкладаючи шалені гроші в свої кампанії, вдаючись до брудних методів, вони готові на все аби перемогти. В цій ситуації незалежні кандидати, що не представляють олігархічні угруповання чи владу, не мають інших засобів, окрім як напряму стукатися до сердець та думок полтавчан, руйнуючи їх зневіру у майбутньому.

Валентин Манько зібрав навколо себе реальних патріотів України, більшість з яких довела свій патріотизм та чесність в запеклих боях з окупантами. Це і засновник батальйону «Кривбас», герой боїв за Іловайськ Олександр Мотрій, і Василь Медведюк, комбат 93-ї бригади, що обороняла Донецький аеропорт, і Василь Войцеховський, бойовий побратим Валентина. На Полтавщині до команди ЄСПУ долучилася Лариса Галич (Малина) – знана в краї письменниця, вчителька, громадська діячка. Всі вони разом зі своїм лідером з ранку до ночі працюють над тим, щоб переконати мешканців округу, що Валентин Манько – саме та людина, яка виправдає довіру виборців.

Як влучно повторює на всіх зустрічах Василь Войцеховський,

«Валентин жодного разу не кинув нас на фронті, завжди був попереду, тому я можу запевнити кожного, що все, що він пообіцяв, буде виконано!».

Сльози на очах полтавчан, що вперше почули правду про війну на сході, очі, що можливо вперше за останні роки засвітилися надією та щирі слова подяки– все це є результатом щоденних поїздок активістів ЄСПУ, членів команди Валентина Манька.

З вірою у перемогу, з впевненістю у своїх силах змінити ситуацію в країні на краще, Валентин Манько з побратимами та посестрами продовжує свою місію – боротьбу за кращу Україну!

Напишіть відгук