Жителі Полтавської області збирають підписи під петицією до Президента

0

Збір підписів ініціював Валентин Манько, лідер Єдиного союзу патріотів України. За його словами, дорожнього покриття в області фактично немає, а все тому, що по цих дорогах пересуваються фури вантажопідйомністю більше 80 тонн, тоді як покриття розраховане максимум на автомобілі до 30 тонн.

“Гірших доріг, ніж в Полтавській області просто немає ніде в Україні, тому що їх там нема кому робити, тобто там такі кланові олігархи, яким на наші дороги просто, вибачте, наплювати. Це основна область, в якій видобувається нафта і газ в Україні . там збагачуються тільки олігархи, для людей там не робиться нічого “, – заявив Манько.

Виправити ситуацію, на думку громадського діяча, зможе прийняття закону “Про спеціальний збір з транспортних засобів, що здійснюють перевезення добутих на території України нафти і газу, до місцевих бюджетів”. За словами Манько, гроші, які будуть платити за цим законом видобувні компанії, будуть прямо надходити в захищені статті бюджетів громад, по території яких здійснюється перевезення нафтопродуктів і скрапленого газу.

Напишіть відгук