Зустрічі мешканців Полтавщини з активістами Єдиного союзу патріотів України

0

Активісти Єдиного союзу патріотів України продовжують зустрічі з мешканцями 151-го округу на Полтавщині, з метою підтримки єдиного патріотичного кандидата – Валентина Манька. В зустрічах беруть участь бойові командири, засновник батальйону «Кривбас» Олександр Мотрій, комбат 93-ї бригади Василь Медведюк та відома поетеса та вчителька з Лубенщини, керівник студії імені О. Теліги Лариса Малина (Галич).

Перша зустріч відбулася в с. Вороньки Чорнухинського району, де близько 30 місцевих мешканців отримали правдиву інформацію про стан справ в державі та необхідні кроки для її виправлення. також людей дуже цікавила інформація «з перших вуст» про бойові дії на Донбасі та про те, як можна зупинити цю війну. Полковники Мотрій та Медведюк розказали про свою участь у відомих операціях української армії, зокрема про оборону Донецького аеропорту та операцію в Іловайську. Люди були здивовані, що Валентин Манько теж брав безпосередню участь в цих подіях і координував діяльність добровольчих батальйонів. Загальною думкою зборів було те, що якщо Валентин виявив свій героїзм на фронті, то і у Верховній Раді він зможе відстояти інтереси українського народу.

Інші зустрічі, за участі Лариси Малини (Галич), відбулися в селах Біївці та Тарандинці. Людей цікавило, що саме Валентин Манько зробить для мешканців сіл Лубенщини, як захищатиме освітян та соціальну сферу. Лариса розказала про ініціативу кандидата щодо спеціального транспортного збору, який має бути спрямований безпосередньо на відновлення доріг району. Людям дуже сподобалась пропозиція Валентина Манька щодо забезпечення соціальних цін на газ для населення шляхом виконання ст.13 Конституції України.

This slideshow requires JavaScript.

Напишіть відгук