Чергова маніпуляція прокремлівського ресурсу та газети «Вєсті» – чим відповість українська влада?

0

Після скандалу з підпалом та блокуванням телеканалу «Інтер» тема з діяльністю в Україні проросійських пропагандистських ресурсів начебто потрапила до топ-тем обговорення. Українські чиновники найвищого рівня обіцяють серйозні та рішучі кроки, проте, нажаль, наразі все обмежується лише заявами.

Наприклад, сьогодні, не менш одіозний ніж «Інтер» ресурс, газета та однойменний інтернет-портал «Вєсті» розмістили матеріал з апокаліптичним змістом: «Украина накопила мало газа для зимы” При морозах в домах ждут +12″ . Розміщено цей матеріал було о 8:00, а вже о 10:00 його передрукували кілька російських сайтів, і ця панічна інформація почала ширитися російським сегментом інтернету, яким, нажаль, ще користуються українці.

Чергова маніпуляція, на яких спеціалізується це «видання», може пройти непоміченою і непокараною. Хоча, наприклад, у Великобританії місцевий медіарегулятор Ofcom почав розслідування щодо російського телеканалу RT (Russia Today) щодо поширення останнім неправдивої інформації, що загрожує скасуванням ліцензії і вже викликало істерику в Кремлі.

Виникає природнє питання: коли ми нарешті почнемо реальну боротьбу в інформаційній сфері з нашими ворогом?

Напишіть відгук