Єдиний союз патріотів України продовжить боротьбу проти незаконних забудов та попереджає київську мерію щодо можливих наслідків

0

Останній тиждень в Києві став насичений скандалами навколо кількох будівельних майданчиків. Спочатку «вибухнув» Святошинський провулок, де бійці кількох добровольчих батальйонів разом з активістами та місцевими мешканцями поки що зупинили будівництво багатоповерхівки на місці, де мав бути збудований дитячий садок. Безпосередню участь в цьому протистоянні, захищаючи місцевих мешканців, брали і активісти Єдиного союзу патріотів України на чолі зі своїм лідером Валентином Манько.

Під час цього конфлікту сталося і затримання поліцією нашого побратима, одного з керівників ЦК «Азов»,  Сергія Філімонова, і дивний, якщо не сказати жорсткіше, «страйк», оголошений забудовником, державною компанією «Київміськбуд».

Майже одразу після цього увагу громадськості привернуло будівництво торгівельного центру на станції метро «Героїв Дніпра». Тут, окрім порушень прав киян, думку яких, за старою поганою звичкою, ніхто не спитав, відбулося та відбувається порушення умов безпеки. Будівництво, що здійснюється прямо над станцією метро, вже призвело до появи тріщин та інших ознак руйнації – а це несе пряму загрозу для тих, хто користується цією станцією. Заяви забудовника та чиновників про начебто цілковиту безпеку ніхто не сприйняв, що вилилося в кількатисячний мітинг та блокування доріг.

Лише після цього київська влада звернула увагу на проблему, але все одно спробувала спочатку шахрайських шлях: підписала «меморандум» з начебто представниками громади, які, звісно, виявилися підставними. І лише після того, як конфлікт не вщухнув і блокування та щоденні мітинги продовжилися, влада пробує піти на реальний діалог з громадою.

Єдиний союз патріотів України заявляє, що тримає ситуацію з цими забудовами на контролі, і наші активісти готові в будь-який момент, за потреби, включитися в боротьбу на боці київської громади. Ми нагадуємо владі, що маємо дуже великий досвід боротьби з ворогами України, і якщо такі вороги з’являються також і в київській мерії – ми готові їх звідти винести.

Також, враховуючи напружену ситуацію в Києві, ми починаємо створювати власний реєстр забудов, які порушують права громади. І будемо діяти відповідно до інтересів киян в кожному конкретному випадку.

Ми звертаємось до своїх бойових побратимів з різних добровольчих підрозділів, до громадських активістів та небайдужих киян з пропозицією створення координаційної групи щодо оперативного реагування на будь-які конфлікті ситуації, де порушуються права громади Києва.

Не дамо нахабам зруйнувати наше місто!

Разом переможемо!

 

Напишіть відгук