Якщо порушуються ваші права як учасника АТО – ви маєте право на протест!

0

Якщо порушуються ваші права як учасника АТО – ви маєте право на протест.

Наприклад, 30 січня рух дорогою державного значення в Сміла-Кам’янка Черкаської області, поблизу Смілянської міської лікарні було перекрито в результаті дії акції мирного протесту, яку організувала громадська організація учасників антитерористичної операції та членів їх сімей “Патріоти Смілянщини”.

До протесту громадську організацію спонукала незадовільна ситуація з виконання комплексу гарантій соціального і правового захисту учасників АТО, встановлених законодавством. Серед питань, заявлених у переліку вимог, були:

  • забезпечення відкритості інформації держгеокадастру по Черкаській області та району, щодо отримання земельних ділянок учасниками АТО та членами їх родин;
  • створення бази земельних ділянок у вільному доступі;
  • забезпечення нарахування пільг на електроенергію та ліками за пільговими рецептами, доступу до безкоштовного медичного обстеження і лікування;
  • забезпечення дієвого громадського контролю за формуванням черги на отримання житла.

Уже під час проведення акції до вимог долучили питання забезпечення надання доступних медичних послуг та утворення Смілянського госпітального округу.

Як бачите, перелік вимог великий, беріть на замітку, хто бореться, той перемагає. Головне, повідомити про протест місцеву місцеву владу, поліцію і головне журналістів. І можна вимагати своє, кровне право на пільги, здобуті в боях на Донбасі. Як, наприклад, вимагають своє атошники з Кіровоградщини.

 

Напишіть відгук