Міністр оборони України підписав наказ «Про затвердження Порядку відшкодування ветеранам військової служби витрат, пов’язаних з проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку»

0

Увага! Міністр оборони України підписав наказ «Про затвердження Порядку відшкодування ветеранам військової служби витрат, пов’язаних з проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку».

Безоплатний проїзд здійснюється на підставі військових перевізних документів, відповідно до чинних Правил перевезень військових пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом України.

Оформлення та видача військових перевізних документів здійснюються військовими комісаріатами за місцем перебування ветеранів на обліку. Підставою для їх видачі є наявність путівки до санаторію чи будинку відпочинку.

Військові перевізні документи оформлюються від місця проживання ветерана військової служби до місця, обраного ним для лікування чи відпочинку, та у зворотному напрямку.

Якщо проїзд ветерана військової служби здійснено без використання військових перевізних документів, відшкодування фактичних витрат за проїзд до санаторіїв та будинків відпочинку здійснюється військовими комісаріатами на підставі відповідної заяви та за умови пред’явлення ветераном невикористаних військових перевізних документів, а також проїзних документів, квитанцій та інших документів, що підтверджують фактичні витрати на проїзд, у тому числі, за користування постільними речами.

Про цей наказ мало хто з бійців знає. Прохання, повідомте всіх учаснків АТО, яких знаєте.

Напишіть відгук