Роздуми майданівця.

0

Рада підтримала закон про надання статусу учасника бойових дій постраждалим під час Майдану. І що тепер робити скажімо мені? Бігати по кабінетах, бити себе в груди і кричати, що був скалічений під Профспілками 18.02.2014 близько 15-16-ї години, до лікарів не звертався. мама зробила саморобну шину?

Дякую, не треба, зажило. І наостанок: я не за корочки на Майдані був, а за Націю. Нація цінить наш чин. А Держава…Поки система та ж сама – революціонеру нічого від неї не треба. Воїнам – так, потрібні різні пільги, статус та інші преференції. Безумовно. Революціонерам – ні.

Чомусь мене не покидає відчуття, що згідно прийнятого Закону, цей статус, замість реально поранених і скалічених, отримають Наєм, Кубів, Мусій, Сенченко, Денисова, та інші “коменданти”?

В свою чергу, Парубій за “інсульт”, Турчинов за “поранення” ще й Героя України отримають, а Порошенко за грейдер та Яценюк за кулю в лоб – взагалі двічі з пожиттєвими пільгами і путівкою (на жаль – не до Сибіру).

Жорстка реакція на цей закон. Багато правди. Тільки це правда сьогоднішнього дня. Завтра вона буде інша. Коли буде потрібно тільки вірне слово побратима, який був з тобою на майдані і ти отримаєш УБД.

Напишіть відгук